Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Güzellik Merkezi

Beylikdüzü Güzellik Merkezi

Beylikdüzü Güzellik Merkezi

BEYLİKDÜZÜ GÜZELLİK SALONU

            Beylikdüzü’ nde hizmet vermekte olan merkezimiz her türlü cilt sorunu, lazer, saç tasarımı, makyaj, protez tırnak vb. güzelliğinize güzellik katacak uygulamaları gururla sizlere sunmaktadır. Her türlü hijyen ve kalite standartlarında saç bakımınızı, tırnak, diş bakımınızı yapmakta olan Beylikdüzü güzellik merkezi olarak profesyonel çalışmaktayız. Oldukça profesyonel bir kadroyla çalışmanın avantajlarını yaşıyor ve yaşatıyoruz.

 BÜNYEMİZDE HANGİ HİZMETLERİ VERİYORUZ?

            Güzellik merkezlerinin tamamında birçok bakım ve uygulama birlikte verilmektedir. Ancak Beylikdüzü’nde güzellik merkezi olarak en dikkat çekici ve en mucizevi çözümleri beraberinde getiren ve uygulamalarında başarılı olan iddialı bir merkez olarak sizlerin yanındayız. Tüm uygulamalarımızda, özellikle de epilasyon uygulamalarında kesin çözüm sağlayarak seansı uzatmadan mucizeler sağlayan ekibimiz bulunmaktadır. Bünyemizde yapılmakta olan bazı uygulamalar şöyledir:

 • Epilasyon
 • Saç tasarım
 • Bakım ve makyaj
 • Cilt bakımı konusunda son mucize olan Dermopen yöntemi
 • Protez tırnak yöntemi
 • Ayak bakımı
 • Saç bakımı

 BEYLİKDÜZÜ GÜZELLİK MERKEZİ’NDE BAKIM

 1. EPİLASYON: Lazer epilasyon yöntemi uygulanmakta olup kesin çözüm sağlanarak en kısa sürede pürüzsüz bir vücuda sahip olabilirsiniz. Üstelik fiyatlar da çok uygun. Uygun fiyatlara kaliteli epilasyon ve hijyenik ortam ile sizlere hizmet vermekteyiz. Güzellik merkezimiz olarak lazer epilasyonu ile ilgili yeteri kadar araştırma yapıp, son teknolojiye göre hizmet verdiğimiz için tercih edilmekteyiz.
 1. ZAYIFLAMA: Zayıflama konusunda diyet, egzersiz vb. yöntemler artık işe yaramadığı zaman uygulamaya koyulan birçok yöntemimiz mevcuttur. Bu yöntemler uygulanmadan müşterilerimizden doktor raporu istemekteyiz. Zayıflama konusunda uyguladığımız bir takım teknikler vardır:
 2. Elektro terapi: Lenf drenaj makinesi yardımıyla lenflere masaj yapılmakta ve etki gözlenmektedir.
 3. G5 Zayıflama: G5 makinesi ile vücuda hızlı titreşim verilir ve yağların bu titreşimle yakılması sağlanır. Kısa sürede ulaşılacak çözümlerden biridir.
 4. LPG Zayıflama: Yağları eritmeye yarayan, bölgesel yağlara titreşim uygulayan makinedir. Etkilidir ve kesin sonuca ulaşmaktayız.

 d.Lipoliz:  Doku canlandırıcı karışımların uygulanıp titreşim sağlanmasıyla bölgesel yağların eritilmesini sağlıyoruz.

 1. CİLT BAKIMI: Cilt bakımında son teknoloji olan dermopen yöntemini sizlere sunmaktayız. Çok etkili bir yöntem olan bu yöntem sayesinde cilt bakımında son teknolojiyi getirmiş bulunmaktayız. Bu yöntem ile cildin her cm içinde iğneler yardımıyla 1000 delik açılmaktadır. Böylece gözenekler açılarak hava alması sağlanan cildiniz ferahlayacak sivilce ve aknelerden kısa sürede kurtulacaksınız. Yepyeni bir yöntem olan bu yöntemin hizmetini sizlere vermekteyiz.

Yazı ile ilgili Tepki İfadeniz

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Sosyal Hesaplarda Paylaş

0 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir