Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü G5 Masajı

Beylikdüzü G5 Masajı

Beylikdüzü G5 Masajı

G5 masajı, adını aldığı alet ile uygulanan en etkili yöntemlerden biridir. Sistemin temeli; hızlı titreşimler sağlayarak, iterek sıkıştırma prensibi ile çalışmaktadır. Bölgesel yağ yakımı sağlayabilen G5 masaj cihazı, yağların yakılmasında ve katı yağların oluşturduğu selülitli bölgelerin yağ yakımı için etkili olarak kullanılmaktadır. Spor ve yorgunluk sonrası vücutta biriken laktik asitlerin atılmasında etkilidir. Bölgesel zayıflama içeriğinde, bölgesel zayıflama ürünleri ile kullanılarak, kısa sürede etkili çözümler sağlamaktadır.

            Gerilmiş kas bölgeleri ve spazmlarda etkili olarak hızlı titreşimlerle, rahatlama sağlamaktadır. Metabolizma sağlığı ve kan dolaşımının hızlı şekilde sağlanması için, ritmik masaj yöntemi ile uygulama yapılmaktadır. G5 masajı, yaşlanmaya bağlı olarak oluşan çizgi ve kırışıklıkların açılmasında ve görünümlerinin azaltılmasında da etkili olarak kullanılmaktadır. Lifting sağlayan cihaz, tene esneklik kazandırır ve dinamik bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Cilde kazandırdığı esneklikle birlikte, damarların açılmasını, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Yağ yakma işlemlerinde aktif olarak kullanılan G5 masajı, pasif jimnastik başlangıcından önce uygulandığında da, yağ yakımına erken başlar ve fiziksel bedenin çabuk ısınmasını sağlar.

 G5 Masajı Uygulanan Bölgeler Nelerdir?

            G5 masajında isteğe bağlı olarak, vücuttaki fazla yağlı bölgelere ve direkt selülitlere uygulama yapılmaktadır. Özellikle basen, popo, baldır ve üst bacaklar, kollar, simit oluşmuş kalın bel bölgeleri, kalça bölgelerine uygulanmaktadır. G5 masajının avantajı istenilen her bölgeye uygulanabiliyor olmasıdır. Masaj tüm bedene uygulanırken hem rahatlama ve kan dolaşımı sağlıyor hem de aşırı yağlı bölgelerden kurtulmanızı sağlıyor. Selülitle mücadele konusunda gözle görülür etkili sonuçlar vermektedir.

 G5 Masajının Faydaları

            Beylikdüzü Lazer Epilasyon G5 masaj cihazı hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma prensibiyle alakalı olarak yağ kütlelerinin kırılmasını, hızlı yakılmasını ve vücuttan hızla atılmasını sağlamaktadır. Spazm iyileştirme, dolaşım sağlama, ağrı ve sızıların giderilmesinde etkili olarak kullanılmaktadır. Bölgesel zayıflama ve bölgesel dolaşımda sıklıkla kullanılır ve etkilidir. Cildin toparlanması, elastikliğini kazanması, daha dinamik bir görünüm için kullanılmaktadır. Selülit oluşmasını önler ve var olan selülitlerin giderilmesinde etkili olarak, görünümlerini azaltır. Cildin sıkılaşmasını sağlar ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Yağları yakarak, kemik yoğunluğunu artırır. Fiziksel yorgunluğu attığı gibi zihinsel rahatlık sağlar, zihinsel ve mental stresi azaltır.

  G5 Fiziksel Tedavide Kullanılır mı?

            G5 masajı çalışma prensibi ile vücuttaki ağrıların giderilmesinde etkilidir. Hem kemik yoğunluğunu artırır hem de bedenin dolaşım hızlandırılmasıyla sağlık kazandırır. Ağrı ve sızı olan bedenlerde, düzenli uygulamam seansları sonunda rahatlama ve ağrıların giderildiği gözlemlenmiştir. Fiziksel ve ciddi bir rahatsızlık yok ise, ağrı giderilmesi ve fiziksel yorgunluk atma ihtiyacıyla masaj kalitesinden yararlanılabilir. Eklem ve kas sistemlerinde aktif iyileşme sağlayan G5 masaj cihazı, kas ve eklemlerin daha iyi çalışmasını sağlamaktadır. Hareket kabiliyetini artıran cihaz, kasların sıkılaşması, toparlanması ve kas oluşumunda etkili olarak kullanılmaktadır. Kas gerginlikleri ve yorgunluk atılması için belirlenen seanslarda uygulanmaktadır.

Yazı ile ilgili Tepki İfadeniz

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Sosyal Hesaplarda Paylaş

Önceki Yazılar
Beylikdüzü Ağda

0 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir