Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Dermapen

Beylikdüzü Dermapen

Beylikdüzü Dermapen

Dermapen Nedir?

            İnce çizgiler ve kırışıklık, ağız kenarında sigaraya bağlı oluşan yaşlılık belirtileri, su çiçeği izi, cerrahi işlem sonrası oluşan izleri ve gözenekleri azaltmada kullanılan bir yöntemdir. Cildin üst tabakasına zarar vermeden herhangi bir soyulma ve tahriş olmadan uygulanabilen bir yöntem olarak tasvir edilebilir. Uygulamasında kullanılan makro iğneleme modern tıpla birleştirilince dermapen uygulaması ortaya çıkıyor. Tüm deri tipleri ne uygulanabildiği gibi boyun ve kolun iç kısımlarında da kolaylıkla uygulanabilen bir yöntemdir.

dermapen

 Dermapen Tedavisi Nasıl Gerçekleştirilir?

            Tedavide cilt tabakasına 90 derecelik açıyla dikey olarak birden fazla iğne uygulanarak mikro kanallar açılmak suretiyle gerçekleştirilen dermapen iğnelemesi sırasında çok az hasar oluştuğu için kişi güvende olacaktır. Titreşimli iğneleme tekniği ağrı oluşumunu azaltır, ürün emilimini artırır. Bu sayede de tedavi etkinliği artar. Ciltte kontrollü bir tahribat oluşturma prensibine dayalı olarak geliştirilen dermapen Çin’de geliştirilmiş ve tüm dünyada etkisi kanıtlanarak hızla yayılmıştır. Tedavi tüm cilt ilaçları vitaminler ve prp ile uyumludur. Özellikle de prp de kullanılan kendi kanımızdan elde edilen ilaç ve diğer vitaminlerin emilmesini hızlandıran sistem solüsyon etkisini maksimum düzeye çıkararak cazip bir tedavi yöntemi haline gelmiştir. Maliyet açısından da cihaz kullanılarak yapılan diğer işlemlerden çok da avantajlı olması tercih sebepleri arasında yer almasına neden olmaktadır.

 Dermapen Tedavisini Etki Alanları Nelerdir?

 * Akneler ve oluşturdukları izlerin tedavisinde

 * Güneş hasarları oluşmuş cildin tedavisinde

 * Kellik ve saç kaybı tedavisinde

 * Genişlemiş gözeneklerin küçültülmesi işleminde

 * Göz çevresi morluk ve torbalanması ince çizgilerin tedavisinde

 * Siğil Tedavisinde

 * Çatlakların tedavisinde

 * İnce çizgi tedavisi ve derin kırışıklıkların azaltılması işleminde

 * Yara tedavilerinde

 * Boyun ve dekoltede oluşan sarkma ve kırışıklık azaltılması işlemlerinde rahatlıkla uygulanabilen bir tedavi yöntemidir.

 Dermapen Tedavi Süreci Nasıldır?

            Günümüz teknolojileri sayesinde geliştirilen birçok uygulamaya alternatif olmasının en önemli nedeni cildin kısa sürede tepki göstermesidir. Tedavi süreci yaklaşık 1 ile 3 saat aralığında değişiklik göstermekte sonuçları ise kısa sürede belirgin olarak gözlemleme olanağı tanımaktadır. Uygulama aşamasında titizlik gösterilmeli profesyonel uzmanlar tercih edilmelidir. Vücudun herhangi bir bölgesinde oluşan doku kaybı ve farklı sorunlarda rahatlıkla uygulanan yöntem sonrasında cilt bölgesinde dokunun gelişim süresi hızla artar ve kısa sürede de gelişimini tamamlar. Yalnızca kadınlar değil erkeklerinde güvenle kullanacağı bir yöntem olan dermapen erkekler tarafından da çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. İyileşme süreci çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

            Tedavinin cazip gelmesinin en büyük nedeni de zaten kısa sürede iyileşmesidir. Tedavinin uygulandığı bölgede kolajen üretimi yenilenerek damar faaliyetlerinin daha iyi çalışması sağlanır. Dermapen FDA ve CE kurumlarınca da onaylanmış bir tedavi yöntemidir. Fiyatı uygulanacak bölgeye ve bölgenin sayısına göre değişiklik gösterse de diğer uygulamalarla kıyaslandığında çok daha az maliyetle sahip olunabilecek bir tedavi yöntemidir.

Yazı ile ilgili Tepki İfadeniz

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Sosyal Hesaplarda Paylaş

0 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir