Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Bölgesel Zayıflama

Beylikdüzü Bölgesel Zayıflama

Beylikdüzü Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

            Fazla kiloya sahip olan kişiler nasıl zayıflayacağını ve göbek kısmındaki fazla yağdan nasıl kurtulacaklarını bilmezler. Lazer teknolojisi sayesinde bölgesel zayıflama mümkündür. Zayıflama işlemini yapılacak bölgeye göre ücretlendirilir. Genelde bayanlar ve erkekler bel, göbek kısımlarından şikayetçi olmaktadırlar. Zayıflama işlemi sırasında lazer uygulandıktan sonra bölgede yağlanma ve benzeri problemler tamamen ortadan kalkmaktadır.

            Diğer teknolojilere göre daha kalıcı bir çözümü olduğu için en çok tercih edilenler arasındadır. Diğer teknolojilerden en büyük farkı ise bir seans içerisinde bölgesel zayıflatma gerçekleşmektedir. Bölgesel zayıflatma yapıldığı sırada lazer teknolojisi tercih edilirse bölgede şişlik ve benzeri sorunlar oluşmaz. Zayıflatma işlemi tamamlandıktan sonra kişinin yiyeceklerine ve içeceklerine dikkat etmesi gerekmektedir. Aksi taktirde zayıflama işlemi yapılan yerde farklı sorunlar meydana gelebilir. Cilt üzerinde sarkma ve benzeri sorunlar ortaya gelmişse bu durumdan kurtulmak oldukça basittir. Lazer yöntemi birçok hastanın derdine deva olmuş ve kalıcı bir çözüm sunmuştur.

bolgesel-zayiflama-beylikduzu

            Yapıldıktan sonra herhangi bir ağrı veya sızı söz konusu olmaz ve kişiler asla rahatsızlık duymazlar. Lazer ışınları deri altına kadar girip o bölgedeki yağların kolayca eritmesine sebebiyet verir. Bu tedavi olduktan sonra kişinin kilo alması oldukça zor bir durum haline gelir. Çünkü lazer teknolojisi kullanan kişiler bir daha kilo almaması için çeşitli ilaçlar kullanırlar. Bu ilaçlar mideyi biraz daha daralttığı için kişi daha fazla yemek yiyemez. Yemek yiyemediği taktirde de fazla kilo alamaz.

 Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

            Sadece tek bölgenin zayıflamasını isteyen kişilerin en iyi tercihi lazer olarak bilinmektedir. Lazer teknolojisi deri altına kadar girip yağların parçalanmasını sağlar ve böylelikle kişiyi estetik bir görünüme kavuşturur. Bölgesel zayıflatma yapan kişiler belli sürelerle tekrar bu yönteme başvuru yapabilir. Zayıflatma olan bir yerin üzerine tekrar lazer işlemi uygulanamaz. Bunun sebebi ise lazer ışınları vücuda çok azda olsa ufak tefek izler bırakır. Bir daha lazer işlemi uygulanırsa eğer vücut üzerinde kalıcı yaralar bırakıp kişinin sağlığını tehdit edecek unsurlar meydana gelebilir. Tehlikeli bir hastalığa sahip olan kişiler ise bu tedaviden faydalanırken doktora hastalığı hakkında bilgi vermesi gerekmektedir.

 Bölgesel Zayıflatma Süreci Nasıl İlerler?

            Kişinin zayıflatma yapacağı bölgenin et yapısı ve kemik yapısına göre tedavi şekli belirlenir. Tedavinin yapılacağı yerde fazla yağ birikintisi yoksa kısa seans süreleri içerisinde işlem tamamlanabilir fakat yağ birikintisi çoksa seans süreleri uzayabilir. Lazer teknolojisi yağlar üzerinde kullanıldığı için ve yağların parçalanmasına yardımcı olduğundan dolayı kalıcı bir çözüm olarak bilinmektedir. Sürecin daha hızlı ilerlemesi için ve işlemin daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını isteyen kişiler yiyecekleri ve içeceklerine dikkat etmesi gerekmektedir. Yiyecekler içerisinde yağ ve benzeri maddeler bulunuyorsa kişi o yiyeceği tüketmemelidir. Bölgesel zayıflatma tedavisi olan kişi sebze ve meyve tüketmesi gerekir.

bolgesel-zayiflama

Yazı ile ilgili Tepki İfadeniz

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Sosyal Hesaplarda Paylaş

Sonraki Yazılar
Beylikdüzü Dermapen

0 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir