Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Ağda

Beylikdüzü Ağda

Beylikdüzü Ağda

Sir Ağda Nedir?

            Sir ağda yapan biri için epilasyon işleminden sonra uygulanan en etkili yöntemlerden biridir. Amacı sizi istenmeyen tüylerden kurtarmaktır. İstenmeyen tüyleri yok eder. Bunu ise mümkün mertebe ortaya çıkarmaz. Diğer tüylerden kurtulma yöntemlerine oranla daha ekonomik bir yapıya sahiptir. Herhangi bir doktor veya hekime görünmeniz şart değil. Ağda işlemini kendinize yapabilirsiniz. Bu açıdan oldukça pratiktir. Düzenli olarak bir zaman aralığı belirler iseniz ağda yaptığınız yerde artık kıl çıkmamaya başlar. Sürekli uygulayacağınız bir yöntem olduğu için kıl köklerinde zayıflama görülür. Bu sayede kalıcı olarak istenmeyen tüyleri yok etmenizi sağlar. Sir ağda doğal bir üründür. Pratik olduğu kadar kullanışlı bir özelliği bulunmaktadır.

 Ağda Ne İşe Yarar?

            Sir ağda bazı uygulama yöntemlerinin yanında çok basittir. Doğal bir ürün olduğu için sağlıklıdır. Aynı zamanda size ayrıca bir zahmet gerektirmez. Diğer yöntemler kıl köklerinin daha sağlam çıkmasına olanak sağlar. Ancak sir ağda kıl köklerine inerek zayıflatır. Ve bu sizin ne kadar düzenli kullandığınıza bağlı kalarak giderek kökler zayıflar. Uygulama esnasında bir tek istenmeyen tüyleri almaz. Aynı zamanda uygulanan yerdeki ölü hücreleri alır. Bu sayede cildiniz daha parlak ve canlı görünür. Doğal bir ürün olduğu için kıl dönmesi gibi sorunları en aza indirger.

            Bu ürünü hangi sıklıkla yapacağınız sizin kıl kökü durumunuza bağlı bir durumdur. Size bırakabileceği en uzun süreyi bırakır. Uzun süre bölge pürüzsüz olur. Sir ağda ilk başlayanlar için 21 gün gibi bir sürede uygulanır. Ancak ilerledikten sonra bu rakam 45 güne kadar çıkmaktadır. Bu uygulama sıklığı ile birlikte tüyler daha ince ve çok az çıktığı görüntüsü olacaktır.

Ağda Nasıl Uygulanır?

            Ağda uygulamasını evinizde veya daha önce yapmış kişilerden yardım alarak çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ağdanın birçok çeşidi ve kullanım alanları mevcuttur. 3 adet alana ayrılır. Kartuş, konserve ve kalıp ağda türleridir. Uygulama yapılmadan önce cildin kesinlikle temiz olması gerekmektedir.

 -Kartuş Sir Ağda: Bacak, kol veya koltuk altı gibi kıl köklerinin fazla olduğu yerlerde kullanılır. Pudralı veya pudrasız seçeneği bulunur. Ağda makinesi ile kartuş ağdayı ısıtabilirsiniz. Kullanırken ise ısıyı dengeli halde tutabilirsiniz.

 -Konserve Sir Ağda: Tahta spatula ile cilde uygulanır. Ağda bezleri ile işlem tamamlanır. Oldukça pratik ve kolay bir işlemdir. natural, azülen ve titanyum olarak ise kendi içinde üçe ayrılır. Natural bir sorunu olmayan ciltler içindir. Azülen pudra içermez. Titanyum ise pudra içerir. Bikini bölgesi için kullanılır.

 -Kalıp Sir Ağda: Kalıp ağda ise kollar, koltuk altları, yüzünüze veya bikini bölgesinde kullanılır. Kalıp ağdalar cezve yardımı ile ısıtılır.

            Ağda bezleri size özeldir. Bu nedenle hijyen çok önemlidir. Uygulama yapıldıktan sonra ise ağda yağı veya losyonunu kullanabilirsiniz. İstanbul’da birçok ilçede Beylikdüzü, Bakırköy gibi ilçelerde bu işlemleri yaptırabilirsiniz.

Yazı ile ilgili Tepki İfadeniz

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Sosyal Hesaplarda Paylaş

Önceki Yazılar
Beylikdüzü Radyofrekans
Sonraki Yazılar
Beylikdüzü G5 Masajı

0 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir