Beylikdüzü Lazer Epilasyon

beylikduzu-lazer-epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

           Beylikdüzü Lazer Epilasyon son dönemlerin en gözle epilasyon yöntemlerinden bir tanesidir. Kıllarından tamamen kurtulmak ve sürekli ağda ya da jilet gibi epilasyon yöntemleri ile uğraşmak istemeyen kadınların ilk tercihi lazer epilasyon olmaktadır. Beylikdüzü lazer epilasyon merkezi olan firmamız sayesinde kıllardan temelli olarak kurtulmak mümkündür. Bu sayede mümkün olan en acısız şekilde lazer epilasyon yapılacak ve kılların kökü kurutulacaktır.

 Lazer epilasyon nedir?

            Lazer Epilasyon Beylikdüzü, kılların kökten yok edilmesi anlamış taşımaktadır. Sağlık ve güzellik alanlarında oldukça popüler olan lazer teknolojisi epilasyona da el atmış durumdadır. Özel lazer epilasyon cihazları ile kıllar kökünden yok edilecek ve birkaç seans sonrası tamamen yok olacaktır. Lazer epilasyonunun acı seviyesi kişiye göre değişiklik gösterecektir. Bu noktada kişinin acı eşiği son derece önemlidir Günümüzde teknolojinin her geçen gün gelişmesi yöntemin acı seviyesini düşürmektedir. Cihazlardaki soğutucu sistemler cildi soğutacak ve acı hissini azaltacaktır. Beylikdüzü lazer epilasyon merkezimiz sayesinde cilde herhangi bir zarar verilmeden epilasyon işlemleri tamamlanacak ve kişi bir daha epilasyona ihtiyaç duymayacaktır.

 Lazer epilasyon nasıl uygulanır?

            Lazer epilasyon vücut üzerindeki hemen her bölgeye uygulanabilmektedir. Genital bölge dahil olmak üzere koltuk altı, bacak ve kol gibi bölgeler uygulanan epilasyon direk olarak kıl köklerini etkileyecek ve oradaki kökleri tahrip ederek bir daha çıkmasına engel olacaktır. Lazer epilasyon uygulaması için ilk olarak epilasyonun yapılacağı bölgeye bir jel sürülmekte ve epilasyon bu jel üzerinden yapılmaktadır. Lazer epilasyon yapılabilmesi için kıl köklerinin kalması gerekecektir. Bu sebeple öncesinde jilet ile tıraş olunması gerekecektir. Daha sonra lazer atımları yapılmakta ve birkaç seans sonra o bölgedeki tüm kıllar dökülmektedir. Tüm bu işlemler için güzellik merkezimizle iletişime geçerek detaylı ve kapsamlı bilgilendirme alabilirsiniz.