Beylikdüzü Bayan Kuaförü

beylikduzu-bayan-kuaförü

Beylildüzü Bayan Kuaförü

            Kuaför salonumuzda bayan saç uygulamalarına yer verilmektedir. İşlem süresince keyifli vakit geçireceğiniz salonumuzda seçebileceğiniz işlemlerin bazıları aşağıda listelendiği gibidir;

 *Saç kesimi;

            Beylikdüzü Gelin Başı Saç kesimi her zaman tek bir boyutta gerçekleşmez. Seçtiğiniz modele göre saç kesiminin kat kat olması gerekebilir. Saça kat vermek için özel makaslar kullanılır. Bu makasların her ne kadar kullanımı tek tip ve kolay gözükse de, kullanım yoğunluğu çok önemlidir. Ancak gereken yoğunlukta (ne az ne de çok) kullanımı ile doğal bir görüntü kazanabilirsiniz. Bayanların genel olarak saç kesimiyle ilgili en çok şikayette bulunduğu bu sorunu yaşamamanız için gerekli özeni gösteriyoruz. Aklınızdaki saç kesim modelini ister siz bir resimle birlikte getirip bize gösterin, ister salonumuzda bulunan kataloglarımızdan seçin. Her iki durumda da seçmiş olduğunuz modele size en çok yakışacak şekliyle sahip olabilirsiniz.

 *Saç boyama;

            Saç boyama işlemi özel bir önem ve profesyonellik gerektirir. Sebebini şöyle açıklayalım;

 Örneğin seçtiğiniz renk çikolata kahvesi olsun. Burada siz sonucu söylemiş oluyorsunuz. Fakat bu işlemin yapılacağı her saç tipi ve rengi maalesef aynı değildir. Aynı sebeple her saça aynı işlemin uygulanması her zaman doğru bir yaklaşım olmaz. Salonumuzda saçınız için en uygun renk ve işlem uygulanmaktadır.

 *Dip boya uygulaması;

           Beylikdüzü Kuaför Bu işlem bilindiği üzere doğal saç rengini değiştirmiş bayanlarda sıkça uygulanır. Bu işlem de “saç boyama” başlığı altında incelendiği sebeplere benzer olarak uygulama kısmında bir hassaslık gerektirmektedir. Saçınızı hali hazırda boyatmış olduğunuz için dipten gelen farklı renkteki saçınıza uygulanacak boya, zaten boyanın saçınıza kazandırdığı renkte olan saçınıza uygulanmamalı. Bu geçiş isteğe bağlı sert veya yumuşak olabilir.

 *Röfle;

            Saçınız için düz renkten fazlasını istediğiniz zamanlarda başvurabileceğiniz işlemlerden biridir röfle.

 Saçınızın rengini yumuşatmanın yollarından biridir. Saçınızda istediğiniz sabit rengin belli aralıklardaki başka tonları ile kazandırılacak dalgalı geçişler saçınıza hem farklı bir görünüm hem de yumuşaklık kazandıracaktır. Bu işlem, saç renginden memnun fakat yine de farklılık arayan bayanlar için uygun bir işlemdir. Doğru ton seçimleri ve uygulama yoğunluğu için profesyonel yardım almak için sizi kuaför salonumuza bekliyoruz.

 *Perma uygulaması;

            Perma son derece tercih edilen bir işlem olmakla birlikte yanlış uygulamalar sonucu yaratabileceği sorunlar bir hayli fazladır. Perma uygulaması öncesi saçınızda açıcının kullanılmamış olması, kimi zaman saç renginiz ve uygulama süresi faktörleri dikkat edilmesi gereken ve en çok sorun yaratan detaylardır. Bu detayları (ve daha fazlasını) bilmenin, bu işlemi isteyen müşterilerimizin değil uygulama yapan personelimizin sorumluluğunda olduğunun bilincindeyiz.

            Bu sebeple en çok karşılaşılan saç yanması, kopması, istenilen kıvrımların elde edilememesi gibi rahatsızlık verici sonuçları yaşamamanız için tüm önlemleri almaktayız. Tüm sorularınız, detaylı bilgilendirmeler, daha pek çok çeşit işlem ve güler yüzlü hizmet için sizi salonumuza bekliyoruz.