Bayan Kuaförü

beylikduzu-gelin-basi

Beylikdüzü Bayan Kuaförü

Cildinizi güzelleştiren hizmet

            Kendinize ayırdığınız zaman iyi hissetmenize ve kendinden emin duruşunuzu beslemeye yarar. Kişisel bakım her zaman insan hayatından önemli yol tutar. Daha rahat hareket etmeyi sağlar. Vücudunuzu tanıdıkça ihtiyaçlarını fark edersiniz. Eksiklerini tamamlamak, gerekli onarımları yapmak ilerleyen yaşlarda daha sağlıklı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Klinik olarak cildinizi önemsiyoruz. Yaz aylarında kusursuz görünmeniz en kışın da bunun rahatlığını yaşamanız için lazer epilasyon alanında ki tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İşimizi titizlikle yapıyor, uzman kadromuzla size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 Tüyleri hayatınızdan çıkartıyoruz

 Kollarınızda, yüzünüzde, koltuk altı, bacak ya da bikini bölgenizdeki sevimsiz görüntülerden tamamen kurtulmak için beklemenize birçok değişik ürüne para harcamanıza gerek yok. Sağlıklı ellerde bilinçli şekilde yapılan epilasyon seansları ile tüy sorunlarınıza etkin özler getiriyoruz. Size sunduğumuz hizmetler arasında light sheer diode lazer epilasyon, lyra -ı lazer epilasyon, med-lite lazer epilasyon vardır. Ayrıca erkek müşterilerimize de aynı titizlik ile hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin kalitesi kısa sürede kendini duyurmuş olup Beylikdüzü bayan kuaförü alanında önemli bir yer kazanmamıza neden olmuştur.

 Kendinizi değil, tüylerinizi erteleyin

            Öncelikle para değil müşteri kazanmaktan yanayız. Bu yüzden yanlış uygulamaları seçmiyor ve bize danışmaya gelen müşterilerimize de önermiyoruz. Bronzlaşmış tenlere, Sedef gibi çeşitli deri hastalıkları bulunanlara lazer epilasyon kesinlikle yapılmamalıdır. Bu tarz uygulamalar daha kalıcı yanıklara ve hasarlara sebep verebilir. Ayrıca hizmetimizi verirken uluslararası anlamda onay almış cihazlar ve ürünler kullanıyoruz. Sağlık standartlarına uygun, tecrübeli, Güler yüzlü, tüm çalışmalarında ve sonrasında dikkatli, titiz bir uzman kadromuz var. Seanslar uygulama yapılacak olan bölgeye göre değişir. İyi sonuç alabilmenin bir diğer önemli aşaması seansları dikkatli takip etmek, randevulara gelmektir. Yarım bırakılan uygulamalar cildinizin rahatlığından çaldığınız zamanlardır.

 Kişiye özel uygulamalar

            Bizim için önemli olan Beylikdüzü’nde bayan kuaförü olmak değil bunun daha ötesini size yaşatabilmektir. Fiyatlandırmaları ve seansları, seans zamanlarını, diğer randevularınızı size uygun şekilde ayarlıyoruz. Karşılıklı iletişimle bunlarda değişiklikler yapabiliyoruz. Çalışan müşterilerimiz için esneklik payımız her zaman vardır. Kliniğimizin çalışma düzenini, uzmanlaşmış kadromuzun tecrübelerini sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Dış görünüşüne önem veren, kendini bir bütün olarak önemseyen erkek müşterilerimizi de kliniğimizde ağırlıyor, aynı hassasiyeti onlara da gösteriyoruz. Ağrısız ve hızlı sonuçlar almak için bu tecrübeyi yaşamalısınız. Beraber size uygun lazer tipini bulup çalışmalara başlamak ve elde ettiğiniz sonuçla deneyimlerinizi sizinle birlikte paylaşmak bizim için yeterli olacaktır.